in

Erion Veliaj i jep Sevo Tarifës, në 95 vjetorin e lindjes, “Medaljen e Mirënjohjes”

Erion Veliaj i jep Sevo Tarifës, në 95 vjetorin e lindjes, “Medaljen e Mirënjohjes”

“Kënaqësi dhe privilegj t’i dhuroja në emër të qytetit “Medaljen e Mirënjohjes”, në 95-vjetorin e lindjes, publicistit dhe shkrimtarit të njohur, Sevo Tarifa.
Zoti të dhëntë shëndet e jetëgjatësi!
Faleminderit që ke qenë gjithmonë një frymëzim i mirë për çdo brez”– shkruan Erion Veliaj në postimin e tij në facebook.

/ KOHA jONE/

What do you think?

Written by admin

Poeti i njohur i Laberise Mufit Çeli per kengen labe: TE DUA TE KAM PER VETE !

Nje lajm i trishte, ndahet nga jeta regjisori i shquar i filmave  kinematografike, i ndrituri Kristaq Dhamo