in

Edi Rama: Nuk mbaj më mend sa takime bëmë sot në Gjirokastër, por…

Disa minuta me pare, pas vizitave e takimeve te shumta ne Gjirokaster, Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka percjelle kete shenim ne faqen e tij:

Nuk mbaj më mend sa takime bëmë sot në Gjirokastër, por po kthehem krejt i çlodhur falë bukurisë së një dite plot energji pozitive, falë punëve mashallah të njerëzve me turizmin, bujqësinë, artizanatin, falë punëve po ashtu mashallah të Flamurit e skuadrës së bashkisë së tij, falë komunikimeve me gjirokastritë të të gjitha moshave e shtresave, falë aq shumë simpatizantëve që na u bashkuan në takimin e madh të pasdites falë qytetarisë gjirokastrite të mbledhur në mbrëmjen frymëzuese me Krenaritë e Komunitetit falë padyshim edhe magjisë së qytetit të gurtë dhe padiskutim grupit drejtues të gjirosocialistëve.

FALEMINDERIT?❤️
*dhe ju grupi mos harroni porosinë e fundit???

What do you think?

Written by admin

Kryeministri Edi Rama konfirmon Flamur Golemin për një mandat të dytë në krye të Gjirokastrës: Më rezulton i vetmi doktor që është i mirë edhe për të punuar

Aleksander Çipa uron Dhimo Paçelin per Ditelindjen