in

E vertete? Noizy kryeson top-listen britanike me bashkpunimin e tij te fundit

Vetem shtate dite kane kaluar nga bashkpunimi i Noizy me Predz UK, Swarmz dhe Simba te cilet jane kengetar britanike. Projekti qe ata sollen i quajtur “Noughty Noughty“, ka arritur ne top 1O me te mirat e kengeve britanike gjithashtu dhe 1,5 milione klikime ne you tube.
Ne klip gjithashtu dallohet nje sekuence e shkurter ku Noizy kendon dhe shqip.
Duket qe kariera e reperit po arin sukses dhe ne mediat e huaja.

What do you think?

Written by admin

Mirëmëngjesi dhe ditë të mbarë nga maja e kalasë, nga kryqëzori paqësor i qytetit tonë!

Nje zakon i mirë i burrave gjirokastritë, ja kush ëmbëlsonte femijët me karamele!