in

Arjan Shehu: Sot Dita Perkujtimore e Babait tim te ndjere Sheh Jonuz Shehu

Arjan Shehu:

Nje urim nga zemra per te gjithe kudo ndodheni. Kaluam vite te veshtira pandemie Covid dhe izolimi gje qe ndikoi Edhe ne gezimin tone te perbashket. Po flas per diten e Sulltan Novruzit dhe njekohesisht diten perkujtimore te babait tim te ndjere Sheh Jonuz Shehu ne diten e 25 MARSIT.

Sivjet jam shume i lumtur ta quaj nje dite festive sic ne dime te festojme.Ftesa eshte e hapur per te gjithe qe deshirojne te jene pjese e organizimit pa asnje perjashtim. Ju mirpres ne oren 10:00 diten e shtune ne teqe “Sekti Halveti “. Zoti ju bekofte dhe ju uroj shendet e plot miresi ne familjet tuaja

What do you think?

Written by admin

Lejleku i parë i pranverës në qiellin e Gjirokastres ne aparatin e profesionistit te fotografise artistike Jorgo Buka

Ne kujtim te kirurgut te njohur Dr. Risto Pandovski