Këngëtarja e dashur edhe per publikun gjirokastrit sot ka ditelindjen!

Këngëtarja e njohur Eranda Libohova sot feston ditëlindjen.

Edhe ndjekesit e shumte te faqes tone i urojne te kete shendet e lumturi!

Eranda Libohova mbetet nje nga kengetaret e shquara shqiptare qe me zerin e saj te paster ka bere per vete publikun e gjere shqiptare, ate ne diaspore etj.

E pelqyer dhe e duartrokitur eshte Eranda edhe nga publiku gjirokastrit e me gjere , e vleresuar ne koncertet qe ka dhene.