in

SURPRIZUESE/ Këngën Zyrtare të Botërorit 2018 do e Këndojë… Era Istrefi!

Këngëtarja Shqiptare nga Kosova Era istrefi mësohet se do të jetë në fushën e blertë që do të ndiqet nga e gjithë bota.

Will Smith, këngëtari dhe aktori i famshëm hollivudian, mesohet se di të jetë bashkë me këngëtaren shqiptare ne nje duet.

Nje projekt që fillon nga xhirimet pikeriaht diten e neserme sipas Prive.al, në të cilin producent është i mirenjohuri DJ Diplo.

Për Era Istrefin ky do te ishte me shume sesa nje hit si me kengen Bon Bon pasi këngë të tilla kanë patur fatin t’u jepen këngëtarëve me famë botërore si Shakira, Jennifer Lopez, Anastacia, etj.

Per ne gjithashtu di te ishte nje tjeter rast per te thene:

“Jam krenar qe jam Shqiptar…” 😉

What do you think?

Written by admin

KRISTO NDRICO – Gazetari Veteran me “Zyrë” edhe sot në Qafë të Pazarit që i ka Lezet Humori e Qesëndisja!

Sot ka Ditëlindjen Miku i Gjirokastra Online Spiro Petro Xhavara të cilit i Urojmë Gëzuar dhe 100 Vite të Lumtura!