in

Sot faqen tone do ta hapim me nje lajm te gezuar: Nipi i Sazan Brajes ka ditelindjen dhe te gjithe bashke le ta urojme!

Sot faqen tone do ta hapim me nje lajm te gezuar: Nipi i Sazan Brajes ka ditelindjen dhe te gjithe bashke le ta urojme:

Gezuar, shendet e jete te gjate vogelushit!

This image has an empty alt attribute; its file name is 126365001_366320737803494_133718612372242999_n.jpg

Ja dhe urimi i Sazanit per Kingun e dajos,Klarencion:

Ky  shoku im, i vogel, Klarencio Arapaj sot ka ditlindjen. Kingu i dajos .U befsh 117 vjeç .I bukur,i qeshur e i gezuar, me plot dashuri dhe suksese ,vellai i vogel i dajos! Te perqafoj fort.

What do you think?

Written by admin

Poetja Alma Braja me librin e saj të parë “Rërë në grusht”

Edi Rama:Do të më mungojnë mesazhet e Bashkimit, mikut që s’e takova kurrë, por e desha mu si një personazh libri…