in

Soni Kuçi:Më në fund lamtumire, mora lajmin qe po prisja me padurim…

MË NË FUND…LAMTUMIRË SHQIPËRI dhe EUROPË,
AMERIKA PO MË PRET.

Më në fund mora lajmin qe po prisja me padurim e që e kam mbajtur të fshehtë për shumë kohë.
Do te iki larg nga ky shtet për të realizuar projektet e mia dhe nuk mund ta çoj dëm këtë shans qe m’u dha.
Kam shumë pak ditë për t’ju përshendetur të gjithëve.
Do te doja t’ju pershendesja te gjithëve personalisht, nje e nga nje, por nuk mundem ta bej dot per çeshtje kohe.
Ju falenderoj per momentet e gezuara qe kam kaluar me secilin prej jush, e me falni nese ndonjeher jam treguar pak “arrogant”.
Por të gjithë ju që më njihni dhe e dini që edhe nëse e kam bërë, e kam bërë pa te keq.
Shpresoj qe do kthehem një ditë.
Mirupafshim, fat e mbarësi të gjithëve!
-Kjo eshte letra qe ka shkruar Shabani.
Kush dreqin e di kush eshte Shabani por thjesht m’u duk interesante ta ndaja me ju.-Rruge te mbare Shabano!

 

 

What do you think?

Written by admin

Nje foto e ralle, Gjirokastra, cilat objekte mungojne ?!

Sot ka Ditelindjen Petrit Bojo nga fshati Erind i Gjirokastres