in

Lajm i hidhur nga Gjirokastra. Eshte ndare nga jeta ekonomisti i njohur Asllan Karagjozi

Me hidherim ndajme lajmin se eshte ndare nga jeta ekonomisti i njohur gjirokastrit Asllan Karagjozi.

Me ndarjen e tij nga jeta familja humbi njeriun e saj te shtrenjte dhe Gjirokastra qytetarin e saj te ditur dhe te kulturuar.

Asllan karagjozi u largua nga kjo jete duke lene pas nje pervoje te pasur pune dhe kontribute per qytetin e gjirokastres. Ishte shembull si profesionist ne fushen ekonomike, I dalluar ne mesim-dhenie dhe ne veprimtarine si keshilltar ne sherbim te komunitetit gjirokastrit e me gjere.

Ngushellime familjes u prehte ne paqe!

What do you think?

Written by admin

Ambasadorja Yuri Kim u takua me z. Aleksandër Çipa, kreun e Unionit të Gazetarëve Shqiptarë

Fshati qe krenohet me futbolliste te shkelqyer te Luftetarit te Gjirokastresl