in

Ja pse nxënësit e shkollës “Urani Rumbo”të Gjirokastrës festuan Vitin e Ri së bashku me nxënësit e shkollës “Eftali Koçi” në Durrës!  

Nisma e fundvitit “Urim per TY shoku im” bashkoi nxenes të shkollës “Urani Rumbo” me nxënës të shkollës 9 vjeçare “Eftali Koçi” te qytetit te Durresit.

Gjate festes qe u organizua ne hotelin Bonita ku  jane akomoduar familje dhe nxenes te kesaj shkolle te demtuar nga termeti, Uranirumbasit sollen aty momente gezimi dhe feste me dhurata (80 pako) duke uruar nxenesit durrsake per nje vit me te mbare plot shendet e gezime ne 2020.

What do you think?

Written by Admini

Lajm i Mirë Që Na Gëzon: Ismail Kadare – Oficer i Madh i Legjionit të Nderit!

Nga Arqile Hila Mësojmë se Doli në Qarkullim Libri “PERLA E JUGUT” Kushtruar Aktores së Njohur Liza Laska me Autor Andrea Petromilo