in

Flamur Golemi: Humbje e madhe, ikje e parakohshme e profesor Moisis Elisaf, kryebashkiaku i Janines

I trishtë lajmi i ndarjes nga jeta të Moisis Elisaf, kryebashkiaku i Janinës me të cilin jam takuar disa herë dhe kishim një bashkëpunim të shkëlqyer për projekte të përbashkëta në interes të dy qyteteve tona ndërkufitare me lidhje të hershme historike. Një humbje e madhe, një ikje e parakohshme dhe e padrejtë. Ndajmë dhimbjen me familjen e tij dhe lutemi që shpirti i Profesor Elisaf të gjejë paqe- shkruan ne faqen e tij ne fb kryebashkiaku i Gjirokastres Flamur Golemi.

What do you think?

Written by admin

Nje foto shume kujtime te bukura nga gjimnazi i Gjirokastres

Eshte ndare nga jeta Mimika Luca, aktorja e madhe e skenës shqiptare