in

Dalina urime per kete vizatim kaq te bukur …

Kete vizatim e ka bere Dalina Jupi, nxenese e klase se 7-te ne shkollen Koto Hoxhi.

Duket qe Dalina ka talent dhe vizatimi eshte pelqyer jo vetem nga shoket e shoqet e klases e te shkolles por dhe nga shume fansa ne internet.

E percjelle ne internet na beri pershtypje dhe menduam qe me kete vizatim edhe pse pa titull po qe eshte sahati ne keshtjellen e qytetit te Gjirokastres ta urojme te gjithe qe te zhvilloje talentin e ne te ardhmen te behet nje piktore me emer ne gjurmet e piktoreve dhe skulptoreve gjirokastrite.

Dalina, Urime per vizatimin, dore te mbare per punime te tjera edhe me te bukura nga pejsazhi dhe jeta ne qytetin tend te dashur!

What do you think?

Written by admin

Trendafila, mbi gur e mbi mur, fëmijëria në vargjet e Violeta Muço Anastasit

Sot ka Ditëlindjen kamarieri i Sopotit për të cilin regjizori i njohur Dhimo Dhima thoshte Maça të paça!