in

Blerina Bombaj për nënat: “Fëmijët tani janë dembelë,të përkëdhelur, t`i mësoni me alternativa të reja jo të rrinë pas telefonit dhe ekranit!”

Blerina Bombaj ka treguar tek emisioni i Rudines ne Klan lidhjen e saj me bashkeshortin duke thene qe ndermjetesit, stilistit te njohur Joni Peci i ka “borxh nje pale kepuce qe nuk ia ka blere!”

Kjo situate ka kaluar me humor, pastaj, ne vazhdim, nga shtepia e saj ne fshat, ku kalonin ditet e karantines, ka thene se kujdeset per te mbjellat ne fermen e saj familjare dhe se u qendron prane dy femijeve te saj qe edhe mesojne online edhe punojne.

Ajo eshte shprehur e sinqerte per marredheniet me femijet duke thene se femijet sot rriten te perkedhelur dhe se duhet te mesohen me alternativa te reja jo te rrine pas telefonit dhe ekranit dhe keshilloi nenat qe t`i aktivizojne ne pune, te dine si prodhohen te mirat materiale, te duan dhe respektojne njerezit e punes, fermeret, kontributi i te cileve eshte shume i madh per ushqimin.

What do you think?

Written by Admini

Ndahet nga jeta arkitekti dhe piktori i mirënjohur Maks Velo, reagon menjëherë kryeministri Rama: Çfarë trishtimi

Ismail Kadare dhe bashkeshortja e tij Helena, mesazh ngushellimi për Maks Velon:”Emri yt do të kërkonte gjithmonë kujtesën”