Category: Të Pathëna

  1. Home
  2. Të Pathëna
Filter

Keshilla e burrit per gruan qe e kishte “doren te shpuar”

Burre e grua u ulen ne nje nga lokalet Bar-Kafe te Liqenit te Tiranes

Read More

Per ata qe nuk i ze gjumi/ Gjeni numrin e plote te pjeshkeve ne dy fotot!

Per ata qe nuk i ze gjumi naten po percjellim keto dy fot te ngarkuara

Read More

Nga kush dhe ku i keni degjuar per here te pare keto vargje?

Te rriturit sot, dikur femije, me siguri qe nuk i kane harruar keto

Read More

Nga Naxhi Kasoruho: Gjirokastra- qyteti befasues i bashkëjetesës fetare

Naxhi Kasoruho: Gjirokastra- qyteti befasues i bashkëjetesës

Read More

Korçari kruajti koken kur mesoi ngase vuante gjirokastriti!

Jo me larg se dje, ne sheshin e madh te qytetit te Korçes, u takuan dy

Read More

"Sokaku i të Marrëve" ne vargjet e poetit gjirokastrit Gaqo Kristo

Në Gjirokastrën e pjerrët ka shumë sokak Në trupin e gurtë ato u

Read More