in

Urime Grupit “ Ergjeria” Gjirokaster per suksesin e arritur ne “Kenge moj” ne skenen e TV Vizion+

Grupi “ Ergjeria” Gjirokaster u paraqit sonte ne mbremje ne ekranin e TV Vizion+ne koncertin “Këngë moj” me “Muzën e Polifonisë” ku grupi u paraqite me këngë labe të kënduara nga të talentuarit,Arian Shehu e Juli Çenko.

Juli Çenko u paraqit edhe me dy këngë me muzikën popullore shoqeruar nga orkestra.

Bilbilat e Gjirokastrës meritojne cdo falenderim dhe urim: Suksese te tjera ne te ardhmen!

What do you think?

Written by admin

Piktori i talentuar Ervin Shameti e meriton nje urim per kete vizatim kaq te bukur!

Panajot Pano, legjenda e futbollit shqiptar , 12 vjet ndare nga jeta.