Shqetesohen pushuesit. Zjarr ne kodrat e Potamit ne Himare

Mengjesin e sotem shume afer plazhit ne kodrat e Potamit ne Himare duke shqetesuar edhe pushuesit ka rene zjarr. Flaket kane vazhduar te vijojne edhe mbas 4 oresh.
Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin në këto kodra dhe nëse kanë marrë masa ose jo oret e tjera autoritetet.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com