Shpeton dy gra nga mbytja, kthehet ne hero presidenti portugez

Presidenti i Portugalisë Marcelo Rebelo de Sousa ndodhet ne plazhin Praia do Alvor prej disa ditesh per te pushuar gjithashtu dhe per te promovuar destinacionet turistike te vendit.
Mediat portugeze thone se gjate pushimeve te tij pikerisht ne kete plazh ai u kthye ne hero pasi nuk u mendua dy here dhe u hodh menjehere ne det per te shpetuar dy gra te cilat po hasnin veshtiresi ne te notuar sepse varka me te cilen po udhetonin u permbys.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com