Pas hyrjes së Sabianit në shtëpi, Kristi dhe Keisi puthen në ‘fshehtësi’

Pas hyrjes së Sabianit në shtëpi, Kristi dhe Keisi puthen në ‘fshehtësi’

Big Brother Vip vazhdon të surprizojë publikun. Pas hyrjes në shtëpi të babait të Keisit, Sabianit, Kristi është ndjerë në siklet, por pavarësisht kësaj ka vazhduar të rrijë pranë Keisit dhe të mos i ndalojë puthjet dhe përkëdheljet ndaj saj.

Në dy video të publikuara së fundi dëgjohet Kristi që i thotë Keisit në shtrat të të puth pak. Ndërsa në një video tjetër çifti shfaqet në sallon teksa përqafohen dhe puthen bashkë. “Mos të biem në sy…”, thotë Keisi teksa përqafon Kristin./Tirana News