Jo vetem per te rene ne peshe, por edhe per shendet me te mire. Ja se si te pergatisni detoxin qe trupit tuaj i ka munguar

Pergjate muajit te dimrit ndoshta disa prej nesh kane shtuar disa kilogram, kjo sepse te gjitheve na ka pelqyer te shijojme ushqimet kalorike aq te shijshme si mishin ose tavat e ndryshme qe ne kohen e ftohte nuk mungojne ne asnje tavoline shqiptare.

Por, stina e veres po vjen dhe bashke me te deti me vapen. Keshtu qe te gjithe e duam nje trup sa me ne forem dhe gjithashtu te ndihemi sa me fresket. Me poshte ne te gjirokastraonline do ju japim receten e nje smoothie qe kur ta provoni do te na falenderoni.

Ju duhen

lengu i gjysem limoni te pjekur mire, 3 feta molle jeshile, mente, tre bajame, nje kivi dhe nje gode uje

Ne fund mbasi ti keni pastruar mire te gjitha i miksoni ne nje blender dhe shijojeni cdo dite.