8 raste të reja me Covid 19, nga keto 5 raste ne Tirane, Qarku i Gjirokastres...

Ne 24 orët e fundit janë shënuar 8 raste të reja me koronavirus dhe numri i të prekurve me kete virus në Shqiperi ka arritur në 803.

5 raste te reja jane shenuar ne Tirane.

68% e te prekurve jane sheruar.

Kryeqyteti ka dhe numrin me te madh te te prekurve nga COVID19.
Qarku i Gjirokastres i paster.

*Ndalohet kopjimi apo riprodhimi i artikujve pa cituar burimin /GjirokastraOnline.com