Nje talent i ri ne futboll:6 gola kunder ekipit zinxhir Bistrica- Delvine

Akademia e Futbollit Lefter Millo eshte kthyer tani ne ” institucion” per pergatitjen e futbollisteve te se ardhmes..

Ajo brenda programit perfshin dhe ndeshje me ekipet e moshave te ndryshme te bashkive te jugut.

Ka zhvilluar disa takime e ka fituar.

Sot ne ndeshjen miqesore me ekipet zinxhir Bistrica – Delvine njeri nga lojtaret, qe premton ne futboll, e shpresojme ne te ardhmen e tij, KOSTANDINOS XARXALLOS i cili shkelqen me ekipet e moshave U 13 dhe U 15, shenoi 6 gola.

Pergezojme ate dhe ekipin per ndeshje te tjera te bukura e me fitore!