Tejkalohen konfidencat në LOVE STORY - Ky detaj i Saimirit do i bëjë tërë femrat t'u dridhen duart...

Saimiri sot ne emisionin Love Story ka sfiduar femrat ne pishine me hiret e tij mashkullore…

Mes gjithe atyre femrave elegante dhe me roba banje dalin ne pah format trupore, ai ua kalon me format e zmadhuara te gjoksit… aq sa dikush do thoshte se ai mban rekord per cicat… ;P

Me pas ai ka zgjedhur nje vajze ne sauna ku temperaturat jane ndezur shume ndersa vajza po i bente masazh nga perpara gjoksit, aq sa Saimiri ndryshoi pozicion dhe ngriti kemben per tu mbrojtur nga kamera…

Nderkohe, konkurentja nga Gjirokastra tha qe ai zgjodhi vajzen e duhur per ne sauna me ironine qe karakterizon gjirokastritet… :p