Dalina urime per kete vizatim kaq te bukur ...

Kete vizatim e ka bere Dalina Jupi, nxenese e klase se 7-te ne shkollen Koto Hoxhi.

Duket qe Dalina ka talent dhe vizatimi eshte pelqyer jo vetem nga shoket e shoqet e klases e te shkolles por dhe nga shume fansa ne internet.

E percjelle ne internet na beri pershtypje dhe menduam qe me kete vizatim edhe pse pa titull po qe eshte sahati ne keshtjellen e qytetit te Gjirokastres ta urojme te gjithe qe te zhvilloje talentin e ne te ardhmen te behet nje piktore me emer ne gjurmet e piktoreve dhe skulptoreve gjirokastrite.

Dalina, Urime per vizatimin, dore te mbare per punime te tjera edhe me te bukura nga pejsazhi dhe jeta ne qytetin tend te dashur!