in

Me hidherim te thelle percjellim lajmin se ka nderruar jete ne spital gruaja 60 vjecare Tatiana Haxhiaj nga fshati Asim Zeneli,Gjirokaster

Me hidherim te thelle percjellim lajmin se ka nderruar jete ne spital gruaja 60 vjecare Tatiana Haxhiaj nga fshati Asim Zeneli, Gjirokaster, pas humbjes se bashkeshortit  Andrea Haxhiaj ne perpjekjen e tyre te perbashket per te  shuar flaket e zjarreve qe rane disa dite me pare ne territorin e fshatit.

 

 

Edhe pse ne kujdesin e mjekeve, ajo nuk nuk mundi te perballonte plaget qe mori gjate zjarrit, me djegie deri 80 perqind te trupit.

I shprehim ngushellime femijeve, te afermve dhe miqve te familjes Haxhiaj ne fshatin Asim Zeneli!

U prehte ne paqe shpirti i saj!

What do you think?

Written by admin

Ju pelqen kjo foto, Ura e Nanxes me lagjet Pllake e Pazar i Vjeter, ja kush e ka realizuar!

Flamur Golemi shpreh ngushellime per familjen Haxhiaj ne fshatin Asim Zeneli: “Pas bashkëshortit kjo ishte një tjetër humbje e madhe”