Prefekti i Tiranes Afrim Qendro: Përgëzime Nevis Hasanit për rezultatin fantastik

Prefekti i Tiranes Afrim Qendro: Ky kingu që shihni këtu krenoi jo

Read More

Erlin Lala nga Durresi: Ja c`duhet te bejme qe te hame buke shqiptare

E kërkuar dhe nga lufta ruse në Ukrainë, në treg ka mungesa, por

Read More

Supe e pergatitur nga Apostol Buzopulos BuziShume nuk i kane qejf suprat. Po tu vesh supe perpara

Read More

Ndahet nga jeta Tina Turner, këngëtarja e famshme me origjinë amerikane

Tina Turner, këngëtarja me origjinë amerikane, e cila la një komunitet

Read More

Lëkundje tërmeti

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë mesnatë në kufirin mes Greqisë dhe

Read More

Blendi Gonxhja: Se afermi, Edicioni i 14-të i Steelwings MC Albania

Edicioni i 14-të i Steelwings MC Albania po vjen!  Më 27 maj, në

Read More

FESTIVALI I TRETË I GASTRONOMISË SHQIPTARE NË GREQI

FESTIVALI I TRETË I GASTRONOMISË SHQIPTARE NË GREQI Në zemër të

Read More