in

Lajm i hidhur/ Hueyda El Saied  do te kujtohet per fjalen dhe buzeqeshjen e embel, aftesite profesionale ne disa fusha…

Mengjesi i sotem erdhi me nje lajm te hidhur: Eshte ndare nga jeta ne moshe 46 vjecare Hueyda El Saied, vajza e mire dhe e dashur e ekranit shqiptar, e mirepritur, pelqyer dhe duartrokitur per talentin dhe vlerat e saj njerezore, personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët.

Vitet e fundit ajo banonte ne Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Hueyda El Saied  do te kujtohet per fjalen dhe buzeqeshjen e embel, per aftesite e saj profesionale ne disa fusha si balerine, moderatore, spikere,kengetare, piktore etj.

I paharruar kujtimi dhe kontributi i saj!

What do you think?

Written by admin

Ndahet nga jeta profesori dhe studiuesi i shquar Aleks Luarasi, Profesor i Historisë së Shtetit dhe të së Drejtës në Shqipëri

Gatimi qe pelqeu me shume Ali Pashe Tepelena ne pashallekun e Beratit