Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Hajde ta gjejmë, kush ka qënë shoferi i mjetit në foto me targe GJ 58-77?

Edhe nje fotografi e vetme te sjelle ndermend nje kohe apo nje ngjarje

Lexo me Shume

8 raste të reja me Covid 19, nga keto 5 raste ne Tirane, Qarku i Gjirokastres...

Ne 24 orët e fundit janë shënuar 8 raste të reja me koronavirus dhe

Lexo me Shume

Studimi/ E frikshme, efekti shkatërrues i pandemisë, ja sa persona mund ta marrin

Një miliard njerëz në mbarë botën mund të marrin koronavirus. Ky është

Lexo me Shume

Zbuloni cilat fruta mund ti hani sebashku me lekuren e tyre

Shpesh kur duam te pergatisim nje leng frutash gjendemi brenda dilemes

Lexo me Shume

Çervish, receta e vjeter popullore shqiptare

Kjo recete e vjeter shqiptare pergatitet ndryshe ne qytete perkatese,

Lexo me Shume