Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Ofrohen 2000 Euro për të jetuar në Itali! Kryetari i Komunës së "Napolit të Vogël" risjell Dolce Vita!

Ofrohen 2000 Euro për të jetuar në Itali! Kryetari i Komunës së "Napolit të Vogël" risjell Dolce Vita!

Lexo me Shume

Shikoni këtë Iluzion Optik në Paris! Do të mbeteni të shtangur!!!

Shikoni këtë Iluzion Optik në Paris! Dhjetra kopshtarë punuan

Lexo me Shume

Anija Gjigante që i la të gjithë me Gojëhapur ndërsa zbarkoi në Venecia!

Një anije lundrimi gjigante zbarkoi në Venecia dhe i la të gjithë

Lexo me Shume

Cose da vedere a Gjirokaster! Tripadvisor a tutti gli Italiani...

Ecco cosa consiglia tripadvisor per i visitatori italiani...

Lexo me Shume

Gjirokastër in pictures: Why you must visit "The Stone City"

Driving through the wide valley between the Gjerë and Drino mountains

Lexo me Shume

Italians See Albania As The Best and Cheap Place To Retire

Forget the Canaries. Some Italian pensioners have decided to spend

Lexo me Shume