Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Sorbeto pjepri per keto dite te nxehta

Ju ka ndodhur edhe juve qe ndonjehere pjeprin qe kemi blere te na

Lexo me Shume

I rikthehemi embelsirave me nje panakota

Panacota eshte nje embelsire italiane qe perkthehet ndryshe "krem i

Lexo me Shume

Orest Kuremeno: :A ju pëlqen kjo pjatë ?

A ju pelqen kjo pjate ? Duket pjate verore, pjate plazhi.

Lexo me Shume

Kafen e mengjesit si e preferoni turke, ekspres apo kafe…?!

Ne mengjes preferoni te pini kafe turke. ekspres apo...? Me pare ka

Lexo me Shume

Ngjarje ne "Rrugen e Elbasanit"...

Njoftimi nga Policia e Tiranës: Nga specialistët për Hetimin e

Lexo me Shume

Njoftim,fluturimet midis Greqisë dhe Shqipërisë...

Njoftohet zyrtarisht nga Athina se të gjitha fluturimet midis Greqisë

Lexo me Shume

Ja moti sot...

ja parashikimi i motit per sot. Sipas Meteoalb, do kete edhe

Lexo me Shume