Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Sultjash me recel. A ju pelqen?

Sultjashi eshte nje recete qe pelqehet nga cdo moshe. Shumica e

Read More

Si te pergatisim brodon qe gjyshet e bejne aq te mire...

Koncentratet e perimeve jane ata qe u japin shume shije gatimeve dhe

Read More

Pervec detit, kjo eshte ajo qe na duhet kete vere...

Mushkëritë tona thithin ajrin përreth. Gjithsesi per individet te

Read More

Futbolli gjirokastrit ne foto/Futbollistet e shquar te Uzines Metalike te Gjirokastres

Para viteve 90 Gjirokastra shquhej ne futboll.Ekipi i Luftetarit per

Read More

Si i kujtoni shoferet e vjeter te autobuseve dhe korierave?

Ne opinion te pergjithshem ishin profesionist ne timom dhe te

Read More

Priten masa te reja lehtesuese nga 1 Korriku. Ja se cfare ka njoftuar komiteti i eksperteve

Kujtojmë se nga 1 qershori është hequr detyrimi i mbajtjes së maskës

Read More