Category: Turizem

  1. Home
  2. Turizem
Filter

Ç`dini për Këtë Paketë dhe Çfarë ju Kujton Emri i saj?

Ç`dini për Këtë Paketë e çfare ju kujton Emri i saj?! Tani ne

Lexo me Shume

Mesoni si e pergatit Sherbetin me manxurane Kozeta Içi, Mikja e Faqes tone

Kozeta Içi nga lagjia Cfake e Gjirokastres ka disa vite me familjen ne

Lexo me Shume

Mbremje e Madhe Bamiresie per te Prekurit nga Termeti

50 artistë nga të gjitha fushat, nën organizimin e sopranos së njohur

Lexo me Shume

Sheshet e Lagjeve te Gjirokastres - Po Ju Ç`dini per to dhe si i Kujtoni?

Ne zonen historike te qytetit eshte Sheshi i Çerçizit qe me pare quhej

Lexo me Shume

"Vagonat" ne Sheshin e Çerçizit

Nga vitet 60-të e lartë, Sheshi i Çerçizit ishte skena ku shetitej dhe

Lexo me Shume