Category: Të Pathëna

  1. Home
  2. Të Pathëna
Filter

Mësoni sot 4 fazat e rakisë! Ja si gjirokastritët e kalojnë fazën e katërt!

Nuk është e shkruar dhe as në protokollin e dasmës gjirokastrite, po

Lexo me Shume

Një shtëpi me dy foshnje brenda morri zjarr. Ky është heroi i pazakontë që u shpetoi jetën!

Më 1 dhjetor, një njeri i Las Vegasit po gatuante mëngjes kur soba e tij morri zjarr. Nuk duhej kohë që flakët të përhapeshin në të gjithë banesën. Ndërsa ai ishte me fat që të shpëtonte nga një dritare e pasme me ndihmën e fqinjëve të tij, nipërit e mbesat e tij ishin ende të bllokuar brenda.

Lexo me Shume

Ata nuk mundën të kuptojnë se çfarë po bënte ai afër zjarreve! Pastaj ata panë këtë...

Ju mund të keni dëgjuar deri tani për zjarret në Kaliforni që kërcënojnë miliona jetë. Ky njeri...

Lexo me Shume

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra...

Lexo me Shume