Category: Të Pathëna

  1. Home
  2. Të Pathëna
Filter

Kujtese/ Mina Konomi shoferi i shquar i fabrikes se lekure kepuceve ne Gjirokaster

Mina Konomi eshte njeri nga dhjetra shoferet e shquar te Gjirokastres

Read More

Pse ka mbetur dhe sot nje zakon i tille dhe cfare tregon?

Per duart e gjysheve dhe nenave eshte shkruar dhe kenduar. Per cdo

Read More

Kori i shtepise se pionierit, si e kujtoni?

Kjo foto eshte e nje viti te larget, para viteve 90-te, kur ne

Read More