Category: Të Pathëna

  1. Home
  2. Të Pathëna
Filter

Kontinenti i fshehur...

Poshtë Zelandës së Re, shtrihet një kontinent i zhdukur në dyshemenë e

Lexo me Shume

Kujtesë/ Sirena e Alarmit në " 7 penxheret" në Kalanë e Gjirokastrës

Per ata qe nuk e dine,dhjetra vite perpara, dhe para viteve 44, ne

Lexo me Shume

Aktori i Njohur Nikolla Llambro: Historia ime me Lekun Shqiptar me të cilin isha rritur...

Kur po e nxirrja në “fotografi “ këtë 10 lek të cfilitur ime shoqe më

Lexo me Shume

Fiqtë e shtatorit që na "shijojnë" edhe në qershor

Fiqte ne foto na i bejne me sy e sikur thone" Mos prek!". Ato piqen

Lexo me Shume

Kujtesë/ Fanella me numër 1 e fëmijërisë së largët

Ne femijerine tone te larget nese ju kujtohet gezonim kur mbanin nje

Lexo me Shume

Sa mirë të kesh një dyqan në Qafë të Pazarit, edhe punë , edhe sehir!

Nje dyqan per shitje apo sherbime ne Qafe te Pazarit ne Gjirokaster ka

Lexo me Shume