Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Kristal Abazaj - Futbollisti i Luftëtarit merr Çmimin "Më i Miri i Dhjetorit"!

Mbyllja e vitit 2017 ishte perfekte për Kristal Abazajn: rezultate të

Lexo me Shume

Kristos Athanasopulos - Greku Portier i Ri për Luftëtarin, Jehonë në Mediat Greke!

Tashmë është bërë zyrtar lajmi i firmosjes së portierit grek te

Lexo me Shume

"Topi i Artë i Takon Messit!" - Ronaldo i Habit të Gjithë me Vendimin tejet Emocional!

Portugezi, pas ndeshjes klasike, ka thënë për France Football se ai

Lexo me Shume

"Ylli i Luftëtarit" hap merkaton... Kërkohet nga Kukësi!

Merkato ka nisur dhe shumë ekipe po kërkojnë të përforcohen, madje te

Lexo me Shume