Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Shqiperia fiton ndaj San Marinos, ja te sajtet jemi ne renditje per boteror

Shqipëria fiton me San Marinon 2 me 0 dhe i kthen buzeqeshjen

Read More

Foto e rralle, kujtim i bukur per ekipin e Luftetarit ne vitin qe shkelqente!

Ne kroniken sportive te ekipit Luftetari, sezoni futbollistik

Read More

Foto e ralle e ekipit te basketbollit te Gjirokastres pas viteve `60 !

Kendi i lojrave me dore ne Bashte te Teqese, vecanerisht pas viteve 6o

Read More

Një foto me vlerë historike: Ekipi i futbollit Shqiponja - Gjirokaster ne vitin 1935

Kjo foto eshte shkrepur ne nje vit te larget, ne vitin 1935 dhe e ka

Read More

Akademia e Futbollit - Lefter Millo:Ja kush shenoi gol ne ndeshjen e sotme!

Traineri i ekipit Gazmend Bimi shkruan per vazhdimesine ne pergatitje

Read More

Nje talent i ri ne futboll:6 gola kunder ekipit zinxhir Bistrica- Delvine

Akademia e Futbollit Lefter Millo eshte kthyer tani ne " institucion"

Read More

Vajzat e para sportiste me kilota të Gjirokastrës

Kane qene vajza gjimnaziste dhe te tjera qe punonin ne administrate

Read More

Kujtese/ Ne foto ekipi i te rinjve te Luftetarit ne vitin...

Ekipi i te rinjve te Luftatarit qe me pas u be mbeshtetja kryesore e

Read More

Kujtesë/ Zbuloni ekipin kundërshtar dhe cilit vit i përket kjo foto!

Studjuesit thone se kujtesa jonë është selektive dhe zgjedh për të

Read More