Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Parashikime të mira për Luftëtarin! Ndeshja e nesërme - pritet fitorja!

Luftëtari tashmë e ka rimarrë veten, sidomos pas fitores mbresëlënëse

Read More

Luftëtari Fiton me 5 Gola, të gjithë merren vetëm me Partizanin! Ja Historiku i Fitoreve të Luftëtarit ndaj Partizanit!

Në rrjetet sociale ka pasur reagime për interpretimin mediatik të fitores së thellë me Partizanin. Trajneri Lika ndërkohë ul euforinë...

Read More

"Përsëritet fitorja e vitit 1979" - Luftëtari thyen rekordin, 20 vite i pamposhtur ndaj Partizanit!

"Me këmbë të mbarë në tapetin e Ri!”. Luftetari fiton me rezultat të

Read More

Luftëtari Shpartallon Partizanin 5 me 0 - Festë në Gjirokastër...

Mbyllet në stadiumin e Gjirokastrës ndeshja mes Luftëtarit dhe

Read More

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra

Dr. Fredi Fico, komentatori i parë i rubrikës sportive në Radio Gjirokastra...

Read More

Messi bëhet gati të Parakalojë edhe Pelen e Brazilit, ja sa gola i duhen...

Messi nuk frenohet para askujt, parakalon legjendat botërore të të

Read More

Luftëtari fiton në minutat e fundit, mund Kamzën me një gol

Një ndeshje me emocione deri në sekondën e fundit ka qënë ajo midis

Read More