Category: Sport

  1. Home
  2. Sport
Filter

Përforcohet Luftëtari! Futbollisti lë Flamurtarin dhe kthehet në Gjirokastër...

Ekipi i Luftëtarit është në qendër të merkartos, pasi disa nga

Lexo me Shume

Gianni De Biasi Uron në Shqip! Ja çfarë shkruan ai...

Gianni De Biasi Uron në Shqip! Ja çfarë shkruan ai...

Lexo me Shume

Kukësi-Luftëtari - 1 me 2 !!! Ngadhënjimi i Luftëtarit me Golat e Abazaj dhe Rroca!!!

U luajt java e fundit e fazës së dytë në Kategorinë Superiore. Skuadra

Lexo me Shume

Parashikime të mira për Luftëtarin! Ndeshja e nesërme - pritet fitorja!

Luftëtari tashmë e ka rimarrë veten, sidomos pas fitores mbresëlënëse

Lexo me Shume

Luftëtari Fiton me 5 Gola, të gjithë merren vetëm me Partizanin! Ja Historiku i Fitoreve të Luftëtarit ndaj Partizanit!

Në rrjetet sociale ka pasur reagime për interpretimin mediatik të fitores së thellë me Partizanin. Trajneri Lika ndërkohë ul euforinë...

Lexo me Shume

Luftëtari Shpartallon Partizanin 5 me 0 - Festë në Gjirokastër...

Mbyllet në stadiumin e Gjirokastrës ndeshja mes Luftëtarit dhe

Lexo me Shume