Category: Personazh

  1. Home
  2. Personazh
Filter

Sot mbushen 3 vjet qe na mungon mesuesi dhe gazetari i njohur gjirokastrit Luan Fino

Mesuesi dhe gazetari i njohur i Gjirokastres, Luan Fino, sot mbush 3

Read More

Ja kush e ka ditelindjen sot?

Sot fb na kujtoi Ditelindjen e Ilirjanit, e urojme per kete dite te

Read More

Sot urojme per Ditelindjen mesuesen gjirokastrite me banim ne Amerike Eleni Llukani

Sot urojme per Ditelindjen mesuesen gjirokastrite me banim ne Amerike

Read More

Vetem 3 hapa - Njeriu me vetebesimin me te larte ne bote, zbulon sekretin e suksesit!

Tony Robbins eshte nje nga inspiruesit dhe motivuesit me te famshem ne

Read More