Category: Personazh

  1. Home
  2. Personazh
Filter

Dalina urime per kete vizatim kaq te bukur ...

Kete vizatim e ka bere Dalina Jupi, nxenese e klase se 7-te ne

Read More

Trendafila, mbi gur e mbi mur, fëmijëria në vargjet e Violeta Muço Anastasit

Violeta Muço Anastasi:Mundohem te mos kapem nga rendesa e gjendjes

Read More

Urim nga Gjirokastra për Ditëlindjen e mjekut të njohur veteriner Sotir Majko

Per Ditelindjen urojme sot Sotir Majkon, mjekun e njohur veteriner ne

Read More

Sot urojmë për Ditëlindjen Doktorin e njohur gjirokastrit Roland Karalli

Kur Roland Karalli doli doktor, ne Pazar te Vjeter dhe ne Pllake per

Read More

Sot mbushen 3 vjet qe na mungon mesuesi dhe gazetari i njohur gjirokastrit Luan Fino

Mesuesi dhe gazetari i njohur i Gjirokastres, Luan Fino, sot mbush 3

Read More

Ja kush e ka ditelindjen sot?

Sot fb na kujtoi Ditelindjen e Ilirjanit, e urojme per kete dite te

Read More