Category: Personazh

  1. Home
  2. Personazh
Filter

Gëzuar, Datëlindjen Robert Ndrenika!

Robert Ndrenika lindi në Tiranë, më 10 janar të vitit 1942. Ai sot

Lexo me Shume

Aktorin e Famshëm Anglezë Rowan Atkinson e Urojmë Për 65-Vjetorin e Lindjes!

Edhe sot, 7 janar 2020, nuk eshte vone per te uruar per Ditelindjen,

Lexo me Shume

Gëzuar me Poezi nga Skenaristja dhe Poetja Gjirokastrite Vllasova Musta

GËZUAR Një nga një Perëndojnë ditët e fundvitit. Po afron vegimi

Lexo me Shume