Category: Kuzhina Gjirokastrite

  1. Home
  2. Kuzhina Gjirokastrite
Filter

Këto Biskota me Banane i Bëni Vetëm për 5 minuta!

Vetem 5 minuta kohe per te shijuar disa biskota te shijshme me banane.

Lexo me Shume

Një recetë e veçantë - Djathe i skuqur me mjaltë e fara susami

Nje nga recetat me te vecanta qe mund te perdorni ne shtepine tuaj dhe

Lexo me Shume

Ja se cfare i ndodh trupit tone nese konsumojme mjalte para gjumit!

Te gjithe e dime se mjalti eshte nje super ushqim per shkak te vlerave

Lexo me Shume

Supa më e mirë e ditëve të ftohta me avokado dhe....

Avokado dhe presh per supen me te mire te diteve te ftohta Supa

Lexo me Shume