Category: Histori

  1. Home
  2. Histori
Filter

Termeti me i Fuqishem pas Vitit 1979 Godet Durresin dhe Tiranen

Një tërmet i fuqishëm ka tronditur Shqipërinë rreth orës 4:00 të

Lexo me Shume

Gërmime në Kalanë e Paleokastrës në Gjirokastër. Ja çfarë u zbulua!

Instituti i Arkeologjisë në bashkëpunim me ekipin italian të

Lexo me Shume

Ndahet nga jeta mësuesi i njohur gjirokastrit Shefqet Shehaj

Ndërroi sot jetë në spitalin e Neurologjise ne Qendren Spitalore “Nënë

Lexo me Shume