Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Ja si festoi Ambasadori Amerikan Donald Lu Ditën e Pavarësisë së Shqiptarëve

Ambasada Amerikane në Tiranë i është bashkuar festimeve të 105

Read More

"NËNDETËSIA 105" në Qafë të Pazarit të Gjirokastrës!

Kështu quhej pas vitit ‘83 një nga lokalet poshtë Qafës së Pazarit në

Read More

Gjirokastra Online kthehet perseri... me shumë surpriza!

Gjirokastra Online u lançua në vitin 2007 dhe kthehet përsëri me

Read More