Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Mbrëmja Festive e Gazetarëve të Gjirokastrës për Vitin e Ri! Ndihet mungesa e gazetarit të pazëvendësueshëm...

Mbrëmjen e djeshme është organizuar një darkë festive e gazetarëve te Gjirokastrës për festën e Vitit të Ri! Në restorantin Odaja, ne rrugen që shkon për në kala, restorant karakteristik me gatime te traditës, verë e raki të mirë, gazetarët e Gjirokastrës kanë festuar deri vonë, por....

Read More

Ja sa ditë dhe si festohet në Meksikë! Gatimi Tradicional i Krishtlindjeve - Tipik Meksikan!

Kjo Festë në Meksikë nis 9 ditë para datës 25 dhjetor dhe organizohet

Read More