Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Ceremoni në Gjimnazin "Siri Shapllo" - Mësuesi Jorgo Buka Shembull për Nxënësit dhe Kolegët!

"Një mësues i mirë është një shembull jo vetëm për nxënësit, por dhe

Lexo me Shume

METE PEÇI – Monografi "Bota e Guximtarëve - Kapedan Çelo Picari"

Autor i disa librave, Mete Peçi eshte dhe autor i monografise “Bota e

Lexo me Shume

Mbrëmja Festive e Gazetarëve të Gjirokastrës për Vitin e Ri! Ndihet mungesa e gazetarit të pazëvendësueshëm...

Mbrëmjen e djeshme është organizuar një darkë festive e gazetarëve te Gjirokastrës për festën e Vitit të Ri! Në restorantin Odaja, ne rrugen që shkon për në kala, restorant karakteristik me gatime te traditës, verë e raki të mirë, gazetarët e Gjirokastrës kanë festuar deri vonë, por....

Lexo me Shume