Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Sot për Ditëlindje Urojmë Profesor Naxhi Mamanin!

Naxhi Mamani u lind ne lagjen Palorto të qytetit te Gjirokastrës ku

Lexo me Shume

Urime dhe veprimtari në 50 vjetorin e shkollës 9 vjeçare “Urani Rumbo”

Në 50 vjetorin e krijimit te saj, nxënësve dhe mësuesve të shkollës

Lexo me Shume

Pension të Mbarë Mësueses të "Koto Hoxhit" Vito Kero!

Urime, fjalë mirenjohjeje dhe lule per mesuesen e frengjishtes Vito

Lexo me Shume

Sot Urojmë për Ditëlindjen Mikun e Faqes tonë Prof. Dr. Kristaq Kikina!

Kristaq Kikina u lind në fshatin Hllomo të krahines se Pogonit te

Lexo me Shume

Gatime, Lule dhe Pingpong në Shkollën “Koto Hoxhi” në Gjirokastër!

Nxënës të shkollës 8-vjecare “Koto Hoxhi’ në qytetin e Gjirokastrës,

Lexo me Shume

Eugent Bushpepa në Finalen e Eurovizion me Këngën "Mall" (video)!

Eugent Bushpepa me këngën "Mall" ka fituar fazën për në finalet e 12

Lexo me Shume