Category: Evente

  1. Home
  2. Evente
Filter

Pllakë Përkujtimore në Kujtim dhe Nderim të Librárit Gjirokastrit Alizot Emiri

U vendos sot pllaka përkujtimore për Alizot Emirin, Librári i parë i

Lexo me Shume

Festë, Kostume, Koncert dhe Gatime në Libohovë!

Çelja e sezonit turistik ne qytetin e Libohovës u organizua ne sheshin

Lexo me Shume

Sot për Ditëlindje Urojmë Profesor Naxhi Mamanin!

Naxhi Mamani u lind ne lagjen Palorto të qytetit te Gjirokastrës ku

Lexo me Shume

Urime dhe veprimtari në 50 vjetorin e shkollës 9 vjeçare “Urani Rumbo”

Në 50 vjetorin e krijimit te saj, nxënësve dhe mësuesve të shkollës

Lexo me Shume