Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Njoftim i rëndësishëm i Policisë së Shtetit

Policia e Tiranës, në vijim të monitorimit për zbatimin e masave

Lexo me Shume

"Autoshkolla Start”mësim me mbrojtje maksimale nga Covid 19

Per te ndjekur kursin per LEJE DREJTIMI KAT. " B " stafi i Autoshkolla

Lexo me Shume

Jo me radhe dhe pritje per te marre hipoteken, aplikimi behet online

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me kreun e

Lexo me Shume

Nje lajm i mirë

Per profesor Ilir Ohrin qe eshte rikthyer ne sherbimin e reanimacionit

Lexo me Shume

Astrologia Meri Shehu: Ja kur do ta marrim vesh te verteten per virusin...

Astrologia Meri Shehu pyetjes te Rudina Magjistarit ne emisionin e

Lexo me Shume

Covid19, kerkoni dhe ndihmen e psikologut dhe mjekut te familjes

Ne Shqiperi, nga 880 numri personave te infektuar me Covid19, 688 prej

Lexo me Shume

Flija specialiteti i kuzhines tradicionale shqiptare dhe menyra e pergatitjes se saj

Flija është ushqim shumë i preferuar shqiptar. Me poshte po ju sjellim

Lexo me Shume