Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Nje lajm i gezuar per Doktorin e njohur Alban Hatibi

Dr.Alban Hatibi e fitoi betejen me covid 19 Kete lajm te gezuar e

Lexo me Shume

Sot urojme per Ditelindjen Dr. Islam Bucin

Sot fb na kujtoi se ka Ditelindjen Dr. ISLAM BUCI, mjeku i njohur

Lexo me Shume

Situata ne Kakavijë. Njoftim i rendesishem i Policise se Shtetit

Situata ne Kakavijë. Policia e Shtetit ka leshuar kete mesdite edhe

Lexo me Shume

Situata ne Kakavijë:Pala greke ka njoftuar se do të marrë masa te tjera lehtësuese...

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka kontaktuar me palën greke

Lexo me Shume

Rradhe kilometrike ne Kakavie - Testime Mjeksore per te Kaluar!

Qe ne oret e para te mengjesit, pas vendosjes se orarit te ri 06:00 me

Lexo me Shume

Nje lajm i mire vjen nga Bashkia e Dropullit

Ka filluar puna per rikonstruksionin e rrjetit te ujesjellesit ne 6

Lexo me Shume

Pedagogu Roland Bejko,takimi i fundit me artistin Arben Bajo

Postimi i plotë: Iku dhe Arben Bajo Beni luante me jetën

Lexo me Shume