Category: Aktualitet

  1. Home
  2. Aktualitet
Filter

Ja si " Virusit djallëzor","Lakrorit" COVIDjanë duke i dalë të gjithë petët!

Eksperti i njohur i Shëndetit Publik,Erion Dasho ne faqen e tij ne fb

Lexo me Shume

Marramendja, ja përse ndodh dhe çfarë duhet të bëni

Marramendja, ndjesia e humbjes së kontrollit dhe orientimit ka efekt

Lexo me Shume

Ja kur hapet "rruga" e transportit publik

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë jep lajmin për rinisjen e

Lexo me Shume

Levizte me automjet, policia i gjeti në brez një armë zjarri pistolet dhe...e

Levizte me automjet në rrugë dytësore, për t’iu shmagur kontrollit të

Lexo me Shume

Luan Omari figurë e shquar e jurisprudencës dhe historisë së dijes shqiptare

Akademik Luan Omari është një figurë e shquar e jurisprudencës dhe

Lexo me Shume

Aksident tek plepat në Durrës

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Sipas informacioneve

Lexo me Shume